طراحی سایت
شنبه 6 آذر 1400.

طراحی وب سایت پزشکان و بیمارستان ها / آی تی رسام / فناوری اطلاعات رسام

برای پزشکان و جراحانی که می خواهند خود را به نحو شایسته ای معرفی نمایند و تخصص و مهارت و سوابق کاری خود را بصورت کاملتری اطلاع رسانی نمایند ، داشتن یک وب سایت حرفه ای و با کیفیت می تواند بسیار کارایی داشته باشد.

وب سایت را میتوان به عنوان مدرن ترین ، شیک ترین ، ماندگارترین و در ضمن ، ارزان ترین ابزار تبلیغاتی ، برای پزشکان و جراحان به حساب آورد.

وب سایت به شما کمک می کند که سوابق معالجات یا جراحی های خود را بصورت گرافیکی و سه بعدی با استفاده از تصاویر واقعی ، به بیماران و مراجعه کنندکان خود نمایش دهید .که این موضوع در جلب اطمینان آنان می تواند بسیار موثر باشد.


همچنین می توانید آخرین مقالات علمی کاربردی ، در زمینه کاری خود را که ، توسط خودتان و یا حتی سایرین ، نگارش شده است را در وب سایتتان قرار دهید .که می تواند نشاندهنده توان بالای علمی شما باشد و تاثیر بسیار خوبی برای ایجاد اطمینان و اعتماد نسبت به شما در بیمارانتان می تواند داشته باشد.

طراحی وب سایت پزشکان و بیمارستان / آی تی رسام / فناوری اطلاعات رسامبرخی از ویژگی های قابل ارائه در پنل های اختصاصی وب سایت پزشکان و جراحان:

 1. معرفی پزشک همراه با عکس های رنگی
 2. معرفی سوابق تحصیلی ، دوره های آموزشی گذرانده شده ، دانشگاه مربوطه و یا سایر دوره های غیر دانشگاهی به همراه مدارک اخذ شده
 3. معرفی سوایق کار حرفه ای
 4. معرفی تخصصهای کاری و حرفه ای
 5. نمایش تقدیر نامه ها ی اخذ شده
 6. اطلاع رسانی راجع به سمت هایی که در مراکز درمانی ، سمینارها ، همایشها و ... تاکنون داشته اید
 7. نمایش شماره تلفن و فکس و موبایل برای تماس بیماران
 8. نمایش آدرس ایمیل
 9. اطلاع رسانی راجع به ساعات کار مطب
 10. اطلاع رسانی ساعت های تماس بیماران و چگونگی اخذ نوبت
 11. امکان نمایش آدرس و تصویر کروکی آدرس مطب
 12. اطلاع رسانی راجع به ساعات کاری و بیمارستانی که در آنجا مشغول کار هستید
 13. اطلاع رسانی در باره انواع بیماری ها و اختلالات در حوزه تخصصی خودتان
 14. معرفی انواع جراحی هایی که می توانید برای بیمارانتان انجام دهید به همراه اطلاعاتی مانند طول درمان ، مدت بستری شدن ، لزوم بیهوشی و ....
 15. نمایش نمونه هایی از تصاویر واقعی و باکیفیت جراحی های انجام شده قبلی که می تواند حتی همراه با یک توضیح کوتاه راجع به مشکل بیمار و عمل انجام شده باشد.( که این مورد در جلب اطمینان بیماران شما بسیار موثر است)
 16. نمایش تعدادی از نظرات مثبت مشتریان قبلی که می تواند همراه با یک نامه با امضاء آنها باشد .که این مورد هم در جلب اطمینان مشتریان جدید بسیار موثر است .
 17. امکان قرار دادن فیلم از اعمال جراحی انجام شده
 18. امکان درج راهنمای مراحلی که یک بیمار برای انجام عمل جراحی لازم است که طی نماید( مانند معاینه اولیه ، هزینه عمل ، نحوه پرداخت ، بیمارستان محل عمل جراحی و....)
 19. اعلام بیمه هایی که با آنها طرف قرارداد هستید و بیماران می توانند از آنها استفاده نمایند
 20. ارائه مطالب وب سایت به زبانهای دیگر مانند عربی و انگلیسی ( این مورد برای پزشکانی که از سایر کشور ها نیز بیمار دارند، می تواند بسیار مفید باشد)
 21. امکان ارائه مشاوره آنلاین پزشکی
 22. امکان پاسخ دهی به سوالات بیماران از طریق وب سایت
 23. امکان مشاهده پرسش و پاسخ های انجام شده در وب سایت برای همه بازدید کنندگان
 24. امکان معرفی کتابهایی که خودتان تالیف یا ترجمه کرده اید
 25. معرفی کتابهایی که خواندن آنها برای بیمارانتان می تواند مفید باشه
 26. درج مطالبی تحت عنوان دانستنی های پزشکی در جهت بالابردن سطح آگاهی بازدید کنندگان وب سایت و همچنین ایجاد علاقه برای رجوع مجدد به وب سایت شما
 27. امکان درج آخرین مقالات علمی و کاربردی ، در زمینه تخصصی خودتان و یا زمینه های عمومی تر پزشکی ، که توسط خودتان و یا همکارانتان ، نگارش شده است .که می تواند نشاندهنده توان بالای علمی شما باشد و تاثیر بسیار خوبی برای ایجاد اطمینان و اعتماد نسبت به شما در بیمارانتان می تواند داشته باشد.
 28. امکان درج مقالات تصویری
 29. امکان جستجو مقالات بر اساس نام ، کد و کلید واژه توسط بازدید کننده وب سایت . که این مورد برای وقتی که تعداد مقالات وب سایت زیاد باشد ، کاربرد دارد.
 30. امکان استفاده از منوها برای دسته بندی کردن مطالب وب سایت ، در جهت ایجاد دسترسی بهتر برای بازدید کنندگان
 31. امکان پرینت گرفتن از مقاله و اصولا هر مطلبی در وب سایت ، توسط بینندگان وب سایت
 32. امکان ایمیل کردن مقاله و اصولا هر مطلبی در وب سایت ، توسط بازدید کنندگان ، برای دوستان و همکاران خود
 33. امکان انجام نظر سنجی از خوانندگان مقالات برای سنجش کیفیت هر مقاله (بر اساس یک نظر سنجی آماده شده توسط مدیر وب سایت ) و نمایش نتیجه نظر سنجی در انتها یا ابتدای هر مقاله
 34. امکان تایپ مستقیم نظر هر خواننده و انتخاب همه نظرات یا پاره ای از نظرات توسط مدیر سایت برای نمایش در انتهای هر مقاله
 35. امکان نمایش تعداد دفعات بازدید هر مقاله توسط بینندگان وب سایت تا زمان کنونی
 36. ارائه آخرین اخبار راجع به حوزه تخصصی خودتان و یا حتی در زمینه های عمومی تر پزشکی
 37. امکان دریافت اخبار پزشکی ، بصورت خودکار ، از سایت های معتبر پزشکی بااستفاده از تکنولوژی Rss و نمایش آنها در وب سایت
 38. امکان عضویت در وب سایت برای بیماران در جهت دریافت خبرنامه های پزشکی
 39. امکان ارسال ایمیل های گروهی برای اعضای وب سایت در جهت اطلاع رسانی ( به عنوان مثال برای معرفی یک تکنولوژی جدید درمانی و ...)
 40. امکان ایجاد نظر سنجی در زمینه های مختلف ( مانند نظر سنجی راجع به کیفیت خدمات درمانی ، نحوه پاسخ دهی پرسنل مطب و مواردی از این قبیل
 41. اطلاع رسانی به بیماران و همکاران در مورد سمینار ،همایش و یا گردهمایی هایی که در آینده نزدیک قرار است در آن شرکت نمایید
 42. امکان درست کردن آرشیوی از سمینار ،همایش و یا گردهمایی هایی که درگذشته برگزار شده است به همراه عکس های گرفته شده و همچنین نتایج بدست امده از هر مورد
 43. امکان قراردادن فیلم از سمینار های برگزار شده در وب سایت ( به عنوان مثال سخنرانی خودتان در آن سمینار یا همایش)
 44. امکان نمایش نام و لینک آدرس وب سایتهای مرتبط با موضوع کاری شما . (به عنوان مثال وب سایت بیمارستان ها ، دانشگاه ها و …)

 

 طراحی و راه اندازی وب سایت پزشکان از 350 هزار تومان به بالا

 

هزینه طراحی با توجه به امکانات و گستردگی خدمات متغیر می باشد. هزینه راه اندازی نسخه پایه از 250 هزار تومان میباشد.

سامانه نوبت دهی پزشکان با قابلیت پرداخت آنلاین 950 هزار تومان

 

سامانه پرسش و پاسخ آنلاین 500 هزار توماندر صورتی که امکانات دیگری را مد نظر دارید که در مندرجات فوق قرار ندارند می توانید با ما تماس حاصل نموده تا با توجه به امکانات مورد نظر شما هزینه آن برآورد شود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش

 

با شماره: 2288 247 3- 034  ، ایمیل: از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. و یا مکاتبه با آی دی تلگرام info247@  

تماس حاصل نمائید.

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی