طراحی سایت
شنبه 6 آذر 1400.

طراحی ست اداری / آی تی رساماوراق و ست اداری به مجموعه اسنادی از قبیل سربرگ، کارت ویزیت، انواع پاکت نامه و ... اطلاق می شود.

طراحی اوراق اداری مرحله ی بعد از طراحی لوگو یک شرکت محسوب می شود که می بایست همبستگی مناسب را به وجود آورده تا به هویت بصری برند قدرت مضاعفی بخشد .

اوراق اداری شامل موارد زیر می گردد:

سربرگهای A4 و A5

پاک نامه، A4 و A5

کارت ویزیت

فاکتور

کاغذ های یادداشت

اوراق و اسناد مالی و حسابداری

طراحان گرافیک آژانس تبلیغاتی 128 ، اعتبار و جایگاه بدون جایگزین اوراق اداری سازمان شما را درک می کنند و با انتخاب عناصر بصری مرتبط و خلاق در طراحی گرافیک ، نظرات شما را به تصویر خواهند کشید.

 


طراحی کارت ویزیتطراحی کارت ویزیت

برای استمرار هر گفتگوی کاری ارائه اطلاعات تماس اولین گام ضروری می باشد. مناسب ترین ابزار برای رفع این نیاز کارت ویزیت است. طراحی کارت ویزیت مناسب با هر کسب و کاری، از عوامل تاثیر گذار در ذهنیت مخاطب می باشد. ما در در تلاشیم تا با ارائه قیمت چاپ مناسب و طراحی خلاقانه بیشترین اثربخشی را برای شما به ارمغان آوریم.

 

تعرفه طراحی کارت ویزیت به صورت زیر است :

نوع طراحی قیمت (تومان) مدت زمان طراحی
یک رو 25,000 1 روز
دو رو 35,000 1 الی 2 روز

 


طراحی تراکت / آی تی رسام

طراحی تراکت، بروشور 

تراکت، بروشور یکی از بهترین و مناسبترین وسیله ی تبلیغاتی با هزینه ای مقرون به صرفه است. برای آن که چاپ تراکت و توزیع آن اثر گذار باشد، باید از طراحی گیرا و جذاب و مناسبی برخوردار باشد. بنابراین طراحی تراکت از اهمیت بسزایی برخوردار است. ما می توانیم به مناسبترین شکل ممکن این خدمات را برای شما به انجام برسانیم.

 

تعرفه طراحی تراکت و بروشور به صورت زیر است :

 

نوع طراحی قیمت (تومان) مدت زمان طراحی
یک رو 15,000 1 روز
دو رو 25,000 1 روز

  


طراحی کاتالوگ / آی تی رسام / رسام پارس

طراحی کاتالوگ

کاتالوگ محصولی چاپی است که جهت معرفی پیشینه، محصولات، خدمات و فعالیت ی یک کارخانه،شرکت،موسسه یا هر مجموعه ای دیگری استفاده می شود. طراحی کاتالوگ باید متناسب با نوع فعالیت آن مجموعه، هویت بصری آن و نوع محصولات آن انجام شود. همچنین چاپ کاتالوگ باید از مرغوبیت برخوردار باشد تا تاثیر بیشتری بر ذهن مخاطب به جای بگذارد.

 

تعرفه طراحی کاتالوگ به صورت زیر است :

نوع طراحی قیمت (تومان) مدت زمان طراحی
2 رو 80,000 2 روز
بیش از 2رو هرصفحه 25,000 یک هفته

 


طراحی پوستر / آی تی رسام / رسام پارس

طراحی پوستر

پوستر یکی از قدیمی ترین ابزار ی اطلاع رسانی و تبلیغاتی است که بر روی دیوار نصب می شود. طراحی پوستر دقت هنری بیشتری را میطلبد زیرا باید در کوتاه ترین زمان ارتباط بصری با مخاطب برقرار کند. پوستر معمولا در ابعاد بزرگتر از A3 چاپ می شود. ما با طراحی گیرا و چاپ پوستر ی با کیفیت شما را در امور مورد نیازتان یاری کنیم.

  

تعرفه طراحی پوستر به صورت زیر است :

نوع طراحی قیمت (تومان) مدت زمان طراحی
پوستر 50,000 به بالا 3 روز

 


طراحی پاکت نامه / آی تی رسام / رسام پارس

طراحی پاکت نامه

پاکت از ضروری ترین ابزار در هر مجموعه ای برای انجام امور اداری است. استفاده از پاکت نامه طراحی شده میتواند نشان دهنده ی کاریزما و نظم مجموعه شما باشد. طراحی و چاپ پاکت نامه ی شرکت خود را به ما بسپارید تا باکیفیت مناسب آن را به شما تحویل دهیم.

 

 

تعرفه طراحی پاکت به صورت زیر است :

نوع طراحی قیمت (تومان) مدت زمان طراحی
پاکت 25,000 3 روز

 


طراحی ست اداری / آی تی رسام / رسام پارس

طراحی ست اداری

هر شرکت و دفتر اداری جهت انجام امور اداری خود نیازمند ست اداری مناسب است. ست اداری شامل سربرگ و پاکت نامه می باشد تا انجام نامه نگاری ، ثبت فاکتور و ... به راحتی انجام شود. طراحی ست اداری باید به گونه ای باشد که هویت بخش شرکت شما باشد. ما انجام چاپ ست اداری را نیز برعهده میگیریم.

 

تعرفه طراحی ست اداری به صورت زیر است :

نوع طراحی قیمت (تومان) مدت زمان طراحی
سِت اداری 150,000 7 روز

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی